De opbrengst van de Sponsor Card van Autobedrijf Pouwels voor Switch '87 van het 2e kwartaal is € 65,-. Dat is een mooi bedrag wat bijeen gespaard is door onze leden. Het kan natuurlijk altijd beter, want in de praktijk blijkt dat leden vaak hun SponsorCard vergeten. Voor een zomercheck, APK-keuring, nieuwe banden of zelfs een nieuw koplampje; neem je card mee. Voor elke besteding met de SponsorCard maakt Pouwels dan 5% van de totale omzet over aan Switch.   

SponsorCard2Ook krijgen onze leden op vertoon van de SponsorCard korting op allerlei diensten en producten. Onder andere op accu’s, banden, ruitenwissers, uitlijnen van de auto, wielen balanceren, airco-onderhoud, BOVAG-pechhulp en nog veel meer; een echte win-win situatie.

Mocht je niet (meer) weten hoe het werkt met de Sponsorcard of als je hem kwijt bent: mail of bel even met Ton van der Knijff (06 20432 476 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). 

 

We hebben 171 gasten en geen leden online