De PR-commissie is verheugd te melden dat sponsorcontract met Driessen Appendages weer verlengd is met een jaar. Afgelopen woensdag ondertekende Peter Arriaans namens Driessen Appendages en Ton van der Knijff namens Switch het nieuwe contract. Switch is erg blij dat Driessen Appendages opnieuw sponsor wil zijn voor de vereniging en als plaatselijke ondernemer een warm hart heeft voor het volleyballen.

Voor Switch een belangrijke gebeurtenis omdat het van groot belang is dat de financiële middelen door sponsoren gewaarborgd blijven. Mede dankzij de bijdrage van Driessen Appendages kunnen we onze professionele trainers betalen en blijven investeren in onze jeugdopleiding. Al vele jaren sponsort Driessen Appendages onze vereniging en we hopen deze samenwerking nog lang voort te zetten. 

Voor meer informatie over Driessen Appendages zie: http://www.driessen-appendages.nl/ 

logo driessen

 

We hebben 307 gasten en geen leden online