Hierbij het 2 schema voor de seniorenscheidsrechters. Mocht je toch niet kunnen op de aangegeven datum probeer dan onderling te ruilen.
Geef een wisseling altijd door aan Jos Blom en John Peeters.
   

Datum Tijd Poule Team thuis Team uit Scheids
04-12-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Tweestroom HS 1 Anouk van de Sterren
13-12-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Volamie HS 2 Rob de Bruijn
13-12-2018 19:30 D2M Switch'87 DS 3 Hexagon DS 1 Mario Frieling
13-12-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 2 Pegasus HS 9 Frits Scholtens
13-12-2018 21:30 D2N Switch'87 DS 2 Heyendaal DS 6 Marise Boer
13-12-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Setash HS 3 Hanneke van Swelm 
20-12-2018 20:30 H3G Switch'87 HS 2 Tweestroom HS 1 John Peeters
10-01-2019 20:00 H3G Switch'87 HS 2 Switch'87 HS 1 Kai Yasuda
17-01-2019 20:00 H3G Switch'87 HS 3 Switch'87 HS 2 John Peeters
24-01-2019 19:30 D2N Switch'87 DS 2 Boemerang Komeet DS 1 Arjan Kregting
24-01-2019 19:30 D2M Switch'87 DS 3 D.V.O.L. DS 1 Frits Scholtens
24-01-2019 21:30 H3G Switch'87 HS 2 VoCASA HS 6 Emmie van Swelm
24-01-2019 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Switch'87 HS 3 Annick Reijmers
07-02-2019 19:30 H3G Switch'87 HS 3 VoCASA HS 6 Arrianne Kersten
07-02-2019 19:30 D2M Switch'87 DS 3 Tweestroom DS 1 Anouk van de Sterren
07-02-2019 21:30 H3G Switch'87 HS 2 Heyendaal HS 5 Mieke van Swelm
07-02-2019 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Tweestroom HS 1
07-02-2019 21:30 D2N Switch'87 DS 2 Voreo DS 1 Hanneke van Swelm
 

Week vd Scheids3 1

De Week van de Scheidsrechter is een landelijke actie die loopt van zaterdag 6 oktober t/m zondag 14 oktober 2018. Ieder jaar doen er steeds meer sportverenigingen aan de actieweek mee. Wij kunnen natuurlijk niet achterblijven/doen ook dit jaar weer mee dus vragen we ieder team op om iets te verzinnen om op een leuke manier de scheidsrechters te bedanken.

Dus verzamel al je teammies, brainstorm je in de rondte en verras de scheidsrechter tussen 6 en 14 oktober. 
Voorbeelden die er zijn: 
- Versier de stoel van je scheidsrechter 
- Maak samen met hem of haar een ludieke foto en post deze met bedankje op social media 
- Overhandig een (lokale) lekkernij met bedankkaartje aan je scheids 
- Breng je scheids een korte serenade na je wedstrijd 
- Trakteer je scheids met je tegenstander op een drankje na je wedstrijd 
- Verras de scheids bij aankomst in de hal met een cadeautje of traktatie 
- Yell een keer iets voor de scheids .. of verzin zelf een leuke actie!

Heeft jouw favoriete team een mooie actie bedacht waar de scheidsrechter blij van werd? Maak foto’s, filmpjes, boomerangs, gifjes, wat dan ook, en deel het vervolgens met de hashtag #Scheidsbedankt, #Volleyscheids

 

De vakantie is voorbij en de eerste trainingen zittern er weer op. 
Vanaf aankomende week start de competitie voor de seniorenteams. 
Dit betekend ook dat het 1e schema voor het fluiten van de seniorenwedstrijden bekend is.

Voor zover jullie op een avond niet kunnen, probeer dan onderling te ruilen.
Geef deze wijziging dan wel even door aan Jos Blom (voor de vergoeding) en aan John Peeters (voor de indeling).

Datum Tijd Poule Team thuis Team uit Scheids
27-09-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Pegasus HS 9 Anouk van de Sterren
27-09-2018 19:30 D2M Switch'87 DS 3 Heyendaal DS 9 Arjan Kregting 
27-09-2018 21:30 D2N Switch'87 DS 2 Isala '77 DS 1 Jolinka Boer
27-09-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Switch'87 HS 2 Marise Boer
04-10-2018 19:30 D2M Switch'87 DS 3 Pegasus DS 7 Rob de Bruijn
04-10-2018 19:30 D2N Switch'87 DS 2 Pegasus DS 6 Mario Frieling
04-10-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 2 Switch'87 HS 3 Annick Reijmers
04-10-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Trivos HS 4 Emmie van Swelm
11-10-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Switch'87 HS 1 Eric Usmany
18-10-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Trivos HS 4 Arjan Kregting 
18-10-2018 19:30 D2N Switch'87 DS 2 VoCASA DS 6 Frits Scholtens
18-10-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 2 Tweestroom HS 1 Hanneke van Swelm
18-10-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 1 VoCASA HS 6 Arrianne Kersten
08-11-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Tweestroom HS 1 Anouk van de Sterren
08-11-2018 19:30 D2M Switch'87 DS 3 Heyendaal DS 7 Marise Boer
08-11-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 2 Sportclub Wychen HS 1 Frits Scholtens
08-11-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Heyendaal HS 5 Mieke van Swelm
08-11-2018 21:30 D2N Switch'87 DS 2 Heyendaal DS 8 Kai Yasuda
22-11-2018 19:30 H3G Switch'87 HS 3 Sportclub Wychen HS 1 Annick Reijmers
22-11-2018 19:30 D2M Switch'87 DS 3 Kidang DS 4 Anouk van de Sterren
22-11-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 2 Volamie HS 2 John Peeters
22-11-2018 21:30 H3G Switch'87 HS 1 Boemerang Komeet HS 3 Emmie van Swelm
22-11-2018 21:30 D2N Switch'87 DS 2 Kidang DS 3 Mieke van Swelm
 

De wedstrijden voor onze jeugdteams zijn weer begonnen.
Hieronder vind je het schema met betrekking tot de scheidsrechters van de jeugdwedstrijden. 
Staat jouw team achter de wedstrijd? Dan zijn jij en je teamleden, verantwoordelijk dat er bij deze wedstrijd een scheidsrechter staat! Zorg dat je een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig bent.

Mocht je willen ruilen op de dagen, geef dit dan door aan Jos en John.
Wil je jouw spelregelkennis nog even testen, ga dan naar https://www.volleybalmasterz.nl/ en check je kennis.

Alvast bedankt voor jullie medewerking en veel FLUITplezier!!!

Datum Tijd Poule Team thuis Team uit Scheids
29-09-2018 14:00 MC1E1 Switch'87 MC 1 Trivos MC 1 dames 1
29-09-2018 14:00 MB1D1 Switch'87 MB 1 Trivos MB 1 dames 1
29-09-2018 16:30 MA2G1 Switch'87 MA 1 Touché MA 1 dames 2
13-10-2018 14:00 MC1E1 Switch'87 MC 1 Halley MC 1 dames 2
13-10-2018 14:00 JCHB1 Switch'87 JC 1 Skopein Wivoc JC 1 dames 2
13-10-2018 14:00 MB1D1 Switch'87 MB 1 TiVoC MB 1 heren 1
13-10-2018 16:30 MA2G1 Switch'87 MA 1 Pegasus MA 2 dames 3
03-11-2018 14:00 JCHB1 Switch'87 JC 1 Scylla JC 1 dames 3
03-11-2018 14:00 MB1D1 Switch'87 MB 1 Seesing Personeel Orion MB 2 dames 3
03-11-2018 16:30 MA2G1 Switch'87 MA 1 Malden MA 1 heren 1
10-11-2018 14:00 MB1D1 Switch'87 MB 1 Ikaros MB 1 dames 1
17-11-2018 14:00 MC1E1 Switch'87 MC 1 Seesing Personeel Orion MC 2 heren 1
17-11-2018 14:00 JCHB1 Switch'87 JC 1 SV Dynamo Apeldoorn JC 2 heren 1
17-11-2018 14:00 MB1D1 Switch'87 MB 1 Halley MB 2 dames 2
17-11-2018 16:30 MA2G1 Switch'87 MA 1 SIOK MA 1 heren 2
08-12-2018 15:00 JCHB1 Switch'87 JC 1 Trivos JC 1 heren 2
08-12-2018 15:00 MA2G1 Switch'87 MA 1 Ikaros MA 1 heren 2
15-12-2018 14:30 MC1E1 Switch'87 MC 1 TiVoC MC 1 heren 3
15-12-2018 14:30 MA2G1 Switch'87 MA 1 Trivos MA 3 heren 3
 

Dit jaar spelen opnieuw drie teams mee in de recreantencompetitie.

Het schema is inmiddels bekend:

Dag

Datum

Thuis

-

Uit

Tijd

Dinsdag

18-09

Switch 3

-

Switch 2

19.30

Donderdag

20-09

Tweestroom

-

Switch 1

19.30

Donderdag

20-09

Kidang

-

Volamie

21.00

Dinsdag

02-10

Switch 3

-

Switch 1

19.30

Donderdag

04-10

Tweestroom

-

Switch 2

19.30

Donderdag

04-10

Kidang

-

RSVV

21.00

Maandag

22-10

Switch 2

-

Volamie

20.00

Dinsdag

23-10

RSVV

-

Tweestroom

20.00

Donderdag

01-11

Kidang

-

Tweestroom

21.00

Donderdag

08-11

Volamie

-

Switch 1

20.00  zaal B

Donderdag

08-11

Tweestroom

-

Switch 3

19.30

Maandag

19-11

Switch 1

-

RSVV

20.00

Dinsdag

20-11

Switch 3

-

Kidang

19.30

Dinsdag

27-11

RSVV

-

Switch 2

20.00

Maandag

03-12

Switch 2

-

Switch 1

20.00

Donderdag

06-12

Volamie

-

Kidang

19.00  zaal B

Dinsdag

11-12

RSVV

-

Switch 3

20.00

Maandag

17-12

Switch 1

-

Volamie

20.00

Donderdag

10-01

Tweestroom

-

Volamie

19.30

Donderdag

10-01

Kidang

-

Switch 1

21.00

Maandag

14-01

Switch 2

-

Switch 3

20.00

Dinsdag

22-01

RSVV

-

Kidang

20.00

Donderdag

24-01

Volamie

-

Switch 2

20.00  zaal B

Maandag

28-01

Switch 1

-

Tweestroom

20.00

Donderdag

07-02

Tweestroom

-

Kidang

19.30

Donderdag

07-02

Volamie

-

RSVV

21.00  zaal B

Dinsdag

12-02

RSVV

-

Switch 1

20.00

Donderdag

14-02

Volamie

-

Switch 3

20.00  zaal B

Maandag

18-02

Switch 1

-

Kidang

20.00

Maandag

25-02

Switch 2

-

Kidang

20.00

Dinsdag

26-02

Switch 3

-

RSVV

19.30

Donderdag

07-03

Volamie

-

Tweestroom

20.00  zaal B

Maandag

11-03

Switch 1

-

Switch 3

20.00

Donderdag

14-03

Kidang

-

Switch 2

21.00

Donderdag

14-03

Tweestroom

-

RSVV

19.30

Maandag

25-03

Switch 1

-

Switch 2

20.00

Dinsdag

26-03

Switch 3

-

Tweestroom

19.30

Dinsdag

26-03

RSVV

-

Volamie

20.00

Donderdag

04-04

Kidang

-

Switch 3

21.00

Maandag

08-04

Switch 2

-

RSVV

20.00

Maandag

15-04

Switch 2

-

Tweestroom

20.00

Dinsdag

16-04

Switch 3

-

Volamie

19.30

 

We hebben 177 gasten en geen leden online