• Volleyballers lastiggevallen: De laatste tijd worden er volleyballers telefonisch lastiggevallen door een anomieme beller, lees verder.
 • Thornsche Molen spaaractie: Het afgelopen jaar zijn er 23 volle strippenkaarten voor Switch '87 ingeleverd, lees verder.
 • Kick-off Volleybalspeeltuin:Afgelopen woensdag is Switch gestart met de Volleybalspeeltuin. Dit is een nieuw concept en is gericht op jonge kinderen van 4 tot en met 6 jaar, lees verder.  
 • Gezocht: Onze jeugd gaat in het weekend van 12 - 14 juni weer op kamp en de jeugdcommissie is op zoek naar leden en ouders die dit kamp mede willen organiseren. Interesse, mail dan naar Mieke van Swelm, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 • Switchat: Medio februari komt er weer een nieuw clubblad uit, stuur je bijdrage voor 1 februari naar de redactie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  
 • Nieuwsbrief: Dit weekend is de nieuwsbrief nr 4 weer verstuurd naar onze leden. Heb je hem gemist of wil je weten wat er zoal gebeurt bij Switch, lees verder.
 • Verslag NOJK: Ook een mix van C-jeugd van Switch en Ikaros streden op zaterdag 4 januari op het NOJK, lees verder.  
 • Winteruitje: Onze oudste jeugd heeft op zaterdagavond 25 januari een teamuitje, hiervoor moet jij je wel aanmelden lees verder.
 • B-meiden naar NOJK: Zaterdag 4 januari ging een mixteam van meiden Ikaros en Switch naar het NOJK in Gennep, lees verder.
 • Karen Hund nieuwe Vertrouwenscontactpersoon voor de jeugd: Per 1 januari is Karen Hund Vertrouwenscontactpersoon voor de jeugd. Zij volgt hierbij Judith Brugman op die deze functie sinds 2013 heeft vervuld. De contactgegevens van Karen zijn te vinden onder het menu Contact
 • Neem eens een kijkje in de keuken van andere trainers: Vanaf begin oktober 2019 zijn we samen met Ikaros gestart met  zondag trainingen voor onze  jeugd. Deze trainingen vinden plaats in sportzaal De Biga te Groesbeek van 10.30 uur -12.30 uur en wordt gegeven door Christa (trainster van D1) en af en toe geassisteerd door Marith Hennink, lees verder.
 • Wedstrijdschema recreantencompetitie: Het wedstrijdschema van de recreantencompetitie 2019 - 2020 staat nu op de site, kijk hier.

 

 

We hebben 113 gasten en geen leden online