Sinterklaas bij de aspiranten

Dinsdag 29 november was er de sinterklaasviering van de aspiranten. Vorig jaar een groot succes en een grote opkomst. Dus dit jaar hadden we de hoop weer zo´n grote groep Switch kinderen te mogen ontvangen. En we werden niet teleurgesteld: bijna alle aspiranten waren gekomen, een topopkomst!

Meer dan 30 kinderen kwamen naar de sporthal om een balletje te slaan.Na een gezamenlijk warming up, werden er gelegenheidsteams samengesteld vanuit alle niveaus door elkaar en dan maar spelen.Er werd fanatiek gespeeld (voornamelijk omdat teamleden die normaal gesproken naast elkaar staan nu tegenover elkaar kwamen, en dan wil je natuurlijk wel winnen!)

De uitkomst van het toernooi is als volgt:

  • Op de 5e plaats het team "Sinterklaas"
  • Op de 4e plaats het team "Boeien!"
  • Op de 3e plaats het team "Pepernoot"
  • Op de 2e plaats het team "Power Girls"
  • En als 1e is geëindigd: het team "Taai Taai"

Allemaal van harte gefeliciteerd, want alle teams hebben goed gespeeld en zich ingezet voor een leuke avond volleyballen. 
En dan nog een eervolle vermelding voor het team "Pepernoot", die de leukste yell had bedacht. Ze riepen bij elk behaald punt uit volle borst de naam van hun team: PEPERNOOT!!!!Ook de jeugd van deze leeftijd is nog blijkbaar nog blij te maken met pepernoten, en niet alleen om hun team zo te noemen; dus voor iedereen was een zakje van dit lekkers aan het eind van de wedstrijden.
Volgend jaar hopen we met sinterklaas weer een leuke activiteit neer te kunnen zetten voor de aspiranten, dan zien we graag een zelfde opkomst en een zelfde enthousiasme.

Wij danken alle aspiranten voor hun inzet.

Namens de jeugdcommissie Els Boer

 

Additional information